Pracowity oraz mile rozpocz─Öty rok 2021 w klasie III bÔÇŽ

Po d┼éu┼╝szym rozstaniu spowodowanym sytuacj─ů, czyli nauk─ů zdaln─ů wr├│cili┼Ťmy w po┼éowie stycznia do nauki stacjonarnej. Wykorzystali┼Ťmy po┼╝ytecznie ten czas na nauk─Ö, zabaw─Ö, a przy tym na integrowanie si─Ö oraz dok┼éadniejsze poznanie si─Ö wzajemnie.

Rozpocz─Öli┼Ťmy od przygotowania drobnych upomink├│w dla bab─ç i dziadk├│w.

Nast─Öpnie przenie┼Ťli┼Ťmy si─Ö w czasy odleg┼ée tworz─ůc w zespo┼éach zamki i pa┼éace z dost─Öpnych materia┼é├│w.

Zorganizowali┼Ťmy r├│wnie┼╝ pod koniec karnawa┼éu zabaw─Ö klasow─ů, podczas kt├│rej ta┼äczyli┼Ťmy, organizowali┼Ťmy zabawy i konkurencje. Oczywi┼Ťcie nie mog┼éo zabrakn─ů─ç pocz─Östunku, kt├│ry przygotowali rodzice uczni├│w.

Pocz─ůtek marca to w ko┼äcu ┼Ťwi─Öto kobiet i nasi mali m─Ö┼╝czy┼║ni nie zapomnieli o prezentach oraz ┼╝yczeniach, a tak┼╝e tego dnia sprawdzili┼Ťmy, jak dobrze si─Ö ju┼╝ znamy.

Pocz─ůtek wiosny powitali┼Ťmy tworzeniem kompozycji kwiatowej z oczywi┼Ťcie wiosennych kwiat├│w oraz tworzenia mini oceanuÔÇŽ

Do szybkiego zobaczenia w szkole!!!

Wychowawczyni klasy III b
Anna Suchenek