Dzień Dziecka

„Kiedy się śmieje dziecko,
śmieje się cały świat!”
Janusz Korczak

 Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Uczniom naszej szkoły, dużym i małym, życzymy jak najwięcej powodów do szczerego uśmiechu.

Dyrekcja Szkoły, Rada Rodziców,
Wychowawcy, Nauczyciele
i Pracownicy obsługi

 

Legendy warszawskie na Dzień Dziecka!

Zbliża się święto, na które każdy z nas czeka – niezależnie od wieku… Dzień Dziecka! Z tej okazji, specjalnie z myślą o najmłodszych (ale nie tylko!), przygotowaliśmy spacer szlakiem warszawskich legend i baśni, który odbędzie się w PONIEDZIAŁEK, 1 czerwca!

Zjawy, duchy, potwory – wszystkie można było spotkać w wąskich, rzadziej uczęszczanych uliczkach Starego i Nowego Miasta. Jedne przerażające, inne uwodzicielskie, a niektóre nawet… przyjazne. Wszystkie od wieków związane są z Warszawą, jej historią i mieszkańcami. Gdzie znajdują się teraz? Zapraszamy na wspólny spacer szlakiem warszawskich legend.

Startujemy w PONIEDZIAŁEK, 1 czerwca, o godzinie 13:00 przy Kolumnie Zygmunta od strony wschodniej (bliżej Wisły). O rzeczach nie z tego świata opowiadać będzie licencjonowany przewodnik miejski – Marcin Strachota. Uwaga! Każde dziecko po spacerze otrzyma kolorowankę!