Wizyta Pani Policjant

24 października w naszej szkole odbyło się spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych z panią policjantką sierż. sztab. Anną Chorążak. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego, poznanie narzędzi pracy oraz jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych i do kogo zwracać się w sytuacjach zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Każdy chciał założyć przyniesione akcesoria i poczuć się jak prawdziwy policjant. Na koniec każde z dzieci poddane było badaniu daktyloskopii i przedszkolaki mogły zabrać do domu odciski palców na pamiątkę.

Dzięki temu spotkaniu policjant będzie kojarzył się dzieciom jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze można zwrócić się o pomoc.