MAMY PODIUM

Szkolna Drużyna Siatkówki dziewcząt „Drużyna Marzeń” reprezentowała naszą szkolę i cały powiat w półfinale Mistrzostw Mazowsza rozegranym w Legionowie. W turnieju zagrały najlepsze zespoły z powiatów: wołomińskiego, legionowskiego, nowodworskiego, otwockiego i piaseczyńskiego.

Pierwsze mecze to porażki z wyżej klasyfikowanymi zespołami z Legionowa i Nowego Dworu. Zostaje więc mały finał o trzecie miejsce z Lesznowolą reprezentującą powiat piaseczyński. Do tego meczu przystępujemy pełni obaw i w dodatku osłabieni kontuzją naszej środkowej Oli. Z konieczności na tej pozycji zagrała Gosia. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Początek pierwszego seta dla nas. Niestety koniec dla przeciwnika. Drugi set to poprawiona koncentracja, walka i długie wymiany kończące się zdobyczą punktową. Były to kluczowe akcje całego meczu. W tie breaku uważna gra, prowadzenie od początku do końca, wygrana i wielka radość.

Gratuluję dziewczynom. Dobra robota.

W tym sezonie sponsorami drużyny są: Firma Kominki Zet i Stowarzyszenie Pomóż Dzieciom.

Trener i opiekun drużyny
Waldemar Sitek