MISTRZOSTWO POWIATU DLA DRUŻYNY MARZEŃ

Szkolna Drużyna Siatkówki dziewcząt „Drużyna Marzeń” wygrała powiatowy turniej i awansowała do półfinału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach wzięły udział cztery najlepsze drużyny wyłonione z wcześniejszych eliminacji do których przystąpiło łącznie dwadzieścia cztery zespoły.

W finałowym meczu nasze dziewczyny pokonały Kobyłkę 2:1. To bardzo wyrównany i zacięty mecz. W pierwszym secie Drużyna Marzeń odskoczyła na kilka punktów przewagi i utrzymała ją do końca. Drugi set przebiegał dokładnie tak samo, tylko na korzyść drużyny przeciwnej. Tie break zaczął się nie najlepiej. 1:3 dla drużyny z Kobyłki. Dziewczyny wzięły się jednak za odrabianie strat i przy zmianie stron boiska było 8:5 dla nas. W końcówce meczu utrzymały koncentrację i nie zważając na głośny i nieprzychylny doping  kibiców zakończyły mecz 15:11. Gratuluję wygranej i awansu do dalszych rozgrywek.

Sponsorami drużyny są:

Firma kominki Zet i Stowarzyszenie Pomóż Dzieciom.

Trener i opiekun drużyny
Waldemar Sitek