Przedświąteczna wyprawa do Ciechanowca

W poniedziałek 10 grudnia 2018r. uczniowie klasy Ia, Ib, IIa, IIb oraz klasa IIIa wyruszyli na wycieczkę do Muzeum Wsi i Rolnictwa w Ciechanowcu. Wizyta w muzeum poświęcona była zwiedzeniu terenu, na którym znajduje się pałac, wozownia oraz obiekty architektury drewnianej. Dzieci miały możliwość obejrzeć liczne eksponaty znajdujące się w pałacu oraz kolekcję lokomobil parowych, ciągówek i ciągników, a także wnętrze starej drewnianej chaty, w której znajdowała się choinka ustrojona ozdobami wykonanymi własnoręcznie. Ostatnim punktem wycieczki były warsztaty podczas, których uczniowie wykonywali łańcuch choinkowy ze słomy oraz papieru. Każde dziecko wykonany przez siebie łańcuch zabierało do domu. Wyprawę uznajemy za udaną!