Sport

Wyniki Grand Prix Tenisa Stołowego z dnia 01.12.2018r.

Brązowy medal dziewcząt

Brązowy medal dziewcząt

Reprezentacja szkoły dziewcząt w piłce nożnej  brała udział w corocznym Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej rozegranym w Hali Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Tłuszczu. W turnieju wzięły udział drużyny z: Poświętnego, Postolisk, Klembowa, dwie drużyny z Zabrodzia i dwie z Tłuszcza.

Trzy zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki pozwoliły naszej drużynie uplasować się na trzecim miejscu. Indywidualną...     czytaj dalej...

GRAND PRIX TENISA STOŁOWEGO

Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu zaprasza
WSZYSTKICH CHĘTNYCH
do udziału w turnieju tenisa stołowego

 Rozgrywki będą prowadzone w 3 kategoriach wiekowych:
– szkoła podstawowa kl. I-VI  – godz. 9.00
– gimnazjum, VII i VIII kl. szkoły podstawowej – godz. 10.00
– open ( szkoły średnie i starsi) – godz. 11.30

Z podziałem na dziewczęta i chłopc...     czytaj dalej...

Piłka nożna

Piłka nożna

Początek roku szkolnego 2018/2019 obfitował w emocje związane z piłką nożną. Reprezentacja chłopców klasy III gimnazjum w składzie: Damian Kaska, Jakub Węcławek, Stanisław Popiel,  Sebastian Sasin, Krystian Sakowski, Mateusz Górczak, Adrian Białek, Damian Wronka, Łukasz Jankowski, Krystian Jabłecki uczestniczyła w zawodach sportowych piłki nożnej pod opieką p. Rafała Kryszkiewicza.

Pierwsze międzyszkolne rozgrywki odbyły się 19 wrześ...     czytaj dalej...

ZŁOTO  DRUŻYNY  MARZEŃ

ZŁOTO DRUŻYNY MARZEŃ

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zdobyła złoty medal w gminnych zawodach w piłkę nożną. Zawody rozegrano na Orliku w Tłuszczu przy palącym jesiennym słońcu. Dziewczęta pokonały kolejno zespoły z: Postolisk 4:1, Stryjek 1:0 i w finale Mokrą Wieś 3:1. Wielkie gratulacje dla dziewcząt tym bardziej ,że nie jest to ich dominująca dyscyplina sportu.

Trener i opiekun drużyny
Waldemar Sitek

[gal...     czytaj dalej...

SREBRO I AWANS DO I LIGI SLS

SREBRO I AWANS DO I LIGI SLS

Szkolna Drużyna Siatkówki dziewcząt w sezonie 2017/18 brała udział w rozgrywkach Szkolnej Ligi Siatkówki. Rozegrała szesnaście meczów ligowych, dziewięć turniejowych i jeden pucharowy. Wysoka dyspozycja przez cały sezon pozwoliła zająć drugie miejsce w Lidze. Miejsce to jest premiowane awansem i dziewczęta w przyszłym sezonie zagrają w I Lidze SLS.
Uroczysta Gala zakończenia Ligi odbyła się w Hali XIII LO im. Lisa- Kuli w Warszawie przy Osz...     czytaj dalej...

Ogłoszenie

Wręczenie pucharów, medali i nagród Grand Prix Tenisa Stołowego odbędzie się  dnia 16 czerwca 2018r. o godz. 18.20 na stadionie „Orlik” w Tłuszczu.